Kim jesteśmy?

Co Odróżnia Znaną Agencję
Od Konkurencji?

Jesteśmy przedsiębiorcami i dlatego rozumiemy potrzeby naszych Klientów

Znana Agencja powstała jako odpowiedź na potrzeby właścicieli małych i średnich firm, którzy niejednokrotnie każdego dnia zmagają się z wypornością finansową.

Statystyczny przedsiębiorca dysponuje bardzo ograniczoną ilością czasu, co powoduje że zawsze brakuje go aby poświęcić się działaniom marketingowym firmy. Nierzadko w takiej sytuacji staje przez wyborem…

Może zatrudnić profesjonalną agencję reklamową, której zleci opracowanie wizerunku firmy, strategii marketingowej czy zaprojektowanie serwisu WWW. Niestety takie usługi nie są na każdą kieszeń.

Alternatywą są np. generatory logotypów czy serwisów internetowych. Ich niekwestionowaną zaletą jest przystępna cena. Niestety wymagają one zaangażowania czasowego oraz doświadczenia w ich używaniu, a i to niestety nie daje gwarancji satysfakcjonującego efektu.

Jak to działa?

W odpowiedzi na reklamowe potrzeby polskich przedsiębiorców powstała Znana Agencja. Znana Agencja oferuje wsparcie profesjonalistów, szybkość realizacji z cenami jak z generatora. Jak to możliwe? Jesteśmy cześcią grupy marketingowej AdWise Group, dzięki wykorzystujemy zaplecze kompetencyjne spółek Brandwise (agencja kreatywna), Animise (studio produkcji filmów i animacji) i Kancelarii Bil (prawo reklamy) łącząc je z technologią, pozwalającą nam na znaczną optymalizację czasową powstających projektów.

Dzięki tak sformatowanemu procesowi w naszej ofercie znajdziecie m.in. profesjonalne serwisy WWW, sklepy internetowe, animacje czy wsparcie prawne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wiemy jak trudne są początki. Każdy z nas kiedyś otwierał firmę i musiał liczyć każdą złotówkę. Właśnie dlatego wprowadziliśmy do naszej oferty Abonamenty Elastyczne. Od dziś masz wybór. Możesz dokonać klasycznego zamówienia na serwis WWW lub kupić go w modelu abonamentowym, w ramach którego zapłacisz jedną niską opłatę inicjacyjną, a następnie korzystny abonament miesięczny, bezpieczny dla budżetu Twojej firmy. 

dlaczego my?

Pracuj z Profesjonalistami
Korzystaj z Lat Doświadczeń

Od blisko 20 lat nasz zespół realizuje projekty marketingowe dla największych marek polskich i zagranicznych. Pracowaliśmy dla banków, spółek skarbu Państwa, producentów samochodów czy żywności.

Dziś zdobyte przez lata doświadczenie pragniemy zainwestować w rozwój Twojej firmy. Na co możesz liczyć?

Doświadczenie 100%
Jakość obsługi Klienta 100%
Kompetencje graficzne i programistyczne 100%

Porównaj usługi

Sprawdź co zyskujesz wybierając nasze usługi.

Znana Agencja
Generator
Agencja reklamowa
Szybki zakup online
Korzystna cena
Elastyczny Abonament
Wsparcie eksperta
Projekt "szyty na miarę"
Obsłużonych Klientów
Ukończonych projektów
+
Zespół Obsługi Klienta
Lata doświadczenia